Duben

V dubnu jsme oslavili Velikonoce a dlouho očekávaný příchod jara. Zúčastnili jsme se školního velikonočního tvoření a odnesli si odtud krásné vlastnoručně vytvořené dekorace. Vyzkoušeli jsme si i pletení pomlázky. Velkou radost nám udělalo jarní muzicírování, při kterém jsme si zahráli na různé hudební nástroje. Též jsme se zúčastnili atletických závodů na stadionu Hvězda Pardubice pořádaných Atletikou bez bariér. Své síly jsme změřili v běhu na 60 a 400 metrů, ve skoku do dálky a v hodu míčkem. Padla spousta osobních rekordů a už se těšíme na další závody. Na konci dubna také začali někteří naši žáci s plaveckým výcvikem pod vedením zkušených učitelů plavání.

Mgr. Ivana Křivková